HP Original Inkjet C9372A / HP 72 magenta 130ml
Originál, A-box, purpurová, 130 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
✔ Najvyššia možná kvalita pre tlač farebných obrázkov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
Originálna náplň HP C9372A je purpurový originálny spotrebný materiál priamo od výrobcu zariadení HP, pozostávajúci zo samostatného cartridgu.
Pre zoznam tlačiarní, do ktorých originálna náplň HP C9372A pasuje, ťuknite na záložku vedľa.
Inštalácia náplne do tlačiarne je veľmi jednoduchá a kapacita originálnej náplne HP C9372A je 130 mililitrov.
List of compatible printers
HP DESIGNJET T1100
HP DESIGNJET T1120
HP DESIGNJET T1200
HP DESIGNJET T1300
HP DESIGNJET T610
HP DESIGNJET T620
HP DESIGNJET T770
HP DESIGNJET T790
HP DESIGNJET T795
| Product name | HP Original Inkjet C9372A / HP 72 magenta 130ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | C9372A |
| Farba | magenta |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 130 |
| Note | Originál, A-box, purpurová, 130 ml |
Specifications
| Compatible Printers | HP DESIGNJET T1100 or HP DESIGNJET T1120 or HP DESIGNJET T1200 or HP DESIGNJET T1300 or HP DESIGNJET T610 or HP DESIGNJET T620 or HP DESIGNJET T770 or HP DESIGNJET T790 or HP DESIGNJET T795 |