HP Original Inkjet Set 3ED77A / HP 712 cyan 3 x 29ml
Originál, A-box, azúrová, 3 x 29 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
| Product name | HP Original Inkjet Set 3ED77A / HP 712 cyan 3 x 29ml |
|---|---|
| Balenie | triplepack |
| Part number | 3ED77A |
| Farba | cyan |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Note | Originál, A-box, azúrová, 3 x 29 ml |