HP Original Inkjet 3ED68A / HP 712 magenta 29ml
Originál, A-box, purpurová, 29 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
List of compatible printers
HP DESIGNJET STUDIO STEEL
HP DESIGNJET STUDIO WOOD
HP DESIGNJET T200
HP DESIGNJET T210
HP DESIGNJET T230
HP DESIGNJET T250
HP DESIGNJET T630
HP DESIGNJET T650
| Product name | HP Original Inkjet 3ED68A / HP 712 magenta 29ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | 3ED68A |
| Farba | magenta |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 29 |
| Note | Originál, A-box, purpurová, 29 ml |
Specifications
| Compatible Printers | HP DESIGNJET STUDIO STEEL or HP DESIGNJET STUDIO WOOD or HP DESIGNJET T200 or HP DESIGNJET T210 or HP DESIGNJET T230 or HP DESIGNJET T250 or HP DESIGNJET T630 or HP DESIGNJET T650 |