Epson Original Inkjet 115 / T07C1 / C13T07C14A black 70 ml
Originál, A-box, čierna, 70 ml
✔ Originálna atramantová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
List of compatible printers
EPSON ECOTANK L8160
EPSON ECOTANK L8180
| Product name | Epson Original Inkjet 115 / T07C1 / C13T07C14A black 70 ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | C13T07C14A |
| Farba | black |
| Značka | Epson |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 70 |
| Note | Originál, A-box, čierna, 70 ml |
Specifications
| Compatible Printers | EPSON ECOTANK L8160 or EPSON ECOTANK L8180 |