HP Original Inkjet P2V62A / HP 730 cyan 130 ml
Originál, A-box, 130 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
List of compatible printers
HP DESIGNJET T1600
HP DESIGNJET T1700
HP DESIGNJET T2600
| Product name | HP Original Inkjet P2V62A / HP 730 cyan 130 ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | P2V62A |
| Farba | cyan |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 130 |
| Note | Originál, A-box, 130 ml |
Specifications
| Compatible Printers | HP DESIGNJET T1600 or HP DESIGNJET T1700 or HP DESIGNJET T2600 |