HP Original Inkjet CZ130A / HP 711 cyan 29ml C-box
Originál, C-box, azúrová, 29 ml
Pre prehľad balenia originálneho spotrebného materiálu kliknite sem -> Typy boxov
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Cenovo zvýhodnené - toner bez krabice
✔ Záruka 24 mesiacov
✔ Najvyššia možná kvalita pre tlač farebných obrázkov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
<p style="color: #228b22;"><span style="background-color: #ffffff; color: #000000;"><strong>Pre prehľad balenia originálneho spotrebného materiálu kliknite sem -> <a href="https://tonerprinter.sk/typy-balenia-spotrebneho-materialu">Typy boxov</a></strong></span></p><p style="color: #228b22;"><strong>✔ Originálna atramentová náplň</strong></p><p style="color: #228b22;"><strong>✔ Cenovo zvýhodnené - toner bez krabice</strong></p><p style="color: #228b22;"><strong>✔ Záruka 24 mesiacov</strong></p><p style="color: #228b22;"><strong>✔ Najvyššia možná kvalita pre tlač farebných obrázkov</strong></p><p style="color: #228b22;">Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na <strong>shop@tonerprinter.com</strong> alebo <strong>+421 940 640 020</strong>.</p>
List of compatible printers
HP DESIGNJET T120
HP DESIGNJET T125
HP DESIGNJET T130
HP DESIGNJET T520
HP DESIGNJET T525
HP DESIGNJET T530
| Product name | HP Original Inkjet CZ130A / HP 711 cyan 29ml C-box |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | CZ130A |
| Farba | cyan |
| Značka | HP |
| Typ balenia | C box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 29 |
| Note | Originál, C-box, azúrová, 29 ml |
Specifications
| Compatible Printers | HP DESIGNJET T120 or HP DESIGNJET T125 or HP DESIGNJET T130 or HP DESIGNJET T520 or HP DESIGNJET T525 or HP DESIGNJET T530 |