HP Original Inkjet C9373A / HP 72 yellow 130ml
Originál, A-box, žltá, 130 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
Originálna náplň HP C9373A je žltý originálny spotrebný materiál priamo od výrobcu zariadení HP, pozostávajúci zo samostatného cartridgu.
Pre zoznam tlačiarní, do ktorých originálna náplň HP C9373A pasuje, ťuknite na záložku vedľa.
Inštalácia náplne do tlačiarne je veľmi jednoduchá a kapacita originálnej náplne HP C9373A je 130 mililitrov.
Zoznam kompatibilných tlačiarní
HP DESIGNJET T1100
HP DESIGNJET T1120
HP DESIGNJET T1200
HP DESIGNJET T1300
HP DESIGNJET T610
HP DESIGNJET T620
HP DESIGNJET T770
HP DESIGNJET T790
HP DESIGNJET T795
| Názov Produktu | HP Original Inkjet C9373A / HP 72 yellow 130ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | C9373A |
| Farba | yellow |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 130 |
| Poznámka | Originál, A-box, žltá, 130 ml |
Technické údaje
| Compatible Printers | HP DESIGNJET T1100 alebo HP DESIGNJET T1120 alebo HP DESIGNJET T1200 alebo HP DESIGNJET T1300 alebo HP DESIGNJET T610 alebo HP DESIGNJET T620 alebo HP DESIGNJET T770 alebo HP DESIGNJET T790 alebo HP DESIGNJET T795 |