Plotrové role 594 mm / 50 m / 50 mm / 80 g
Značka: Rezpa
Množstvo v balení: 1 ks
Gramáž: 80 g/m2
Farba: biela
Priemer dutinky: 50 mm
Návin: 50 m
Šírka: 594 mm
Plotrové role značky Rezpa vyrobené zo špeciálneho papiera 80 g/m2, pre účely InkJet. Vnútorný priemer dutinky 50 mm. Návin 50 m. Šírka 594 mm.
| Názov Produktu | Plotrové role 594 mm / 50 m / 50 mm / 80 g |
|---|---|
| Značka | Rezpa |
| Farba | white |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Kategória | plotrove role |
| Dutinka | 50 mm |
| Hrúbka | 80 g/m2 |
| Návin | 50 m |
| Šírka | 594 mm |