HP Original Inkjet 3ED69A / HP 712 yellow 29ml
Originál, A-box, žltá, 29 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
| Názov Produktu | HP Original Inkjet 3ED69A / HP 712 yellow 29ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | 3ED69A |
| Farba | yellow |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Poznámka | Originál, A-box, žltá, 29 ml |