HP Original Inkjet 3ED68A / HP 712 magenta 29ml
Originál, A-box, purpurová, 29 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
Zoznam kompatibilných tlačiarní
HP DESIGNJET STUDIO STEEL
HP DESIGNJET STUDIO WOOD
HP DESIGNJET T200
HP DESIGNJET T210
HP DESIGNJET T230
HP DESIGNJET T250
HP DESIGNJET T630
HP DESIGNJET T650
| Názov Produktu | HP Original Inkjet 3ED68A / HP 712 magenta 29ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | 3ED68A |
| Farba | magenta |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 29 |
| Poznámka | Originál, A-box, purpurová, 29 ml |
Technické údaje
| Compatible Printers | HP DESIGNJET STUDIO STEEL alebo HP DESIGNJET STUDIO WOOD alebo HP DESIGNJET T200 alebo HP DESIGNJET T210 alebo HP DESIGNJET T230 alebo HP DESIGNJET T250 alebo HP DESIGNJET T630 alebo HP DESIGNJET T650 |