HP Original Inkjet P2V63A / HP 730 magenta 130 ml
Originál, A-box, 130 ml
✔ Originálna atramentová náplň
✔ Neporušené balenie
✔ 100% spoľahlivosť
✔ Záruka 24 mesiacov
Máte akékoľvek otázky k spotrebnému materiálu? Neváhajte sa čokoľvek optýtať na shop@tonerprinter.com alebo +421 940 640 020.
Zoznam kompatibilných tlačiarní
HP DESIGNJET T1600
HP DESIGNJET T1700
HP DESIGNJET T2600
| Názov Produktu | HP Original Inkjet P2V63A / HP 730 magenta 130 ml |
|---|---|
| Balenie | singlepack |
| Part number | P2V63A |
| Farba | magenta |
| Značka | HP |
| Typ balenia | A box |
| Originalita | Original |
| Výťažnosť v ml | 130 |
| Poznámka | Originál, A-box, 130 ml |
Technické údaje
| Compatible Printers | HP DESIGNJET T1600 alebo HP DESIGNJET T1700 alebo HP DESIGNJET T2600 |